У Запорізькій області намагалися створити фейкову міську раду

15 липня 2021 о 13:00 - 4223

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Запорізькій області намагалися створити фейкову міську раду

У м. Енергодар Запорізької області Служба безпеки України затримала злочинців, які намагалися створити самопроголошену “Енергодарську міську раду”.

Про це повідомили у прес-службі СБУ.

Силовики затримали мешканця міста Енергодар, який зі своїми спільниками намагався створити фейкову “міськраду”, “силовий блок” та “суди”. До викриття та затримання злочинці проводили підпільні збори, де обговорювали подальші плани, а також обрали самопроголошену “раду” та “міського голову”. Для вербовки у лави фейкової “міськради” мешканцям Енергодара обіцяли звільнення від податків та посади у самопроголошеному уряді.

Наразі у СБУ відкрито кримінальне провадження та триває досудове розслідування справи за ч. 1 ст. 353 Кримінального кодексу України (самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи). Підозрюваним загрожує позбавлення волі строком до 3 років.

Операцію з затримання самопроголошених “посадовців” Служба безпеки України проводила разом із ГУНП у Запорізькій області, а також процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

Як “Лица” повідомляли раніше:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: