Дніпрянин вважає, що його скарги могли привести до відставки Авакова

14 липня 2021 о 10:30 - 4212

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Дніпрянин вважає, що його скарги могли привести до відставки Авакова

Блогер Олексій Мазур з Дніпра вважає, що його звернення до уряду могли стати причиною відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

“Менше ніж за 2 місяці до сьогоднішньої відставки А.Б. Авакова в Урядовому контакт-центрі була зареєстрована моя скарга із аргументованими вимогами відставки урядовця.

Згодом, у секретаріаті Кабміну відповіли, що скарга доведена до відома апарату Прем’єр-міністра України. І от маємо… Совпадєніє?

Якщо ні, то це найдієвіша реакція на скаргу за весь мій багаторічний досвід написання скарг у всі можливі інстанції.

Терміново пишу звернення про неприпустимість подальшого перебування на посаді очільника офісу президента Андрія Єрмака. А раптом і це проконає? Совпадєніє то буде чи ні – пофіг…”, – написав Олексій Мазур у листі “Лицам”.

Автор додав скріни своїх звернень, датованих кінцем травня поточного року.

Як повідомляють київські ЗМІ, Арсен Аваков сам написав заяву про відставку, не розголошуючи причини цього вчинку, що одразу призвело до безлічі коментарів події у дусі теорії змови.

Президент Володимир Зеленський після відставки Авакова запропонував на посаду міністра внутрішніх справ кандидатуру народного депутата від “Слуги народу” Дениса Монастирського. Це юрист, народився у Хмельницькому 1980 року. Очолює комітет Верховної Ради з правоохоронної діяльності.

“Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: