У художній раді Дніпра оновився склад учасників

11 лютого 2021 о 16:15 - 2148

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У художній раді Дніпра оновився склад учасників

10 лютого художня рада Дніпра при міському голові розпочала роботу у новому складі. До ради увійшло 17 осіб. Серед них, зокрема, народний артист України Михайло Мельник, головний художник міста Сергій Білопольський, громадська діячка Марія Пінчук.

На першому засіданні нової каденції члени художньої ради переобрали керівний склад. Головою став депутат міськради, художній керівник «Дніпровського міського театру «КВН ДГУ» Григорій Гельфер. Його заступницею – директорка Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу культури Інна Рудкевич. Секретарем художньої ради обрали начальника управління культури та мистецтв міськради Євгена Хорошилова.

«Попередня каденція була ефективною. Ми підтримали велику кількість культурних проєктів, фестивалів, виставок, які успішно реалізували у нашому місті. Також ми підтримали велику кількість грантів. Думаю, що у наступну 5-річну каденцію ми повинні досягнути всього запланованого», – сказав Григорій Гельфер.

На засіданні члени ради визначали пріоритетні напрями роботи на 2021 рік.

«Головні питання на розгляді – базові проєкти, які реалізовуватимуться у рамках програми «Культурна столиця» цього року. Чи побачимо ми знайомі та улюблені проєкти: міжнародний джазовий фестиваль «Джаз на Дніпрі», міжнародний книжковий форум «Book Space» та інші. Вже є нові  пропозиції. Також ми поговоримо про необхідність подання заявки до Українського культурного фонду на отримання гранту в номінації  «Велика культурна столиця України»», – розповів детальніше про заплановане Євген Хорошилов.

Як ми повідомляли раніше, в Україні запрацює європейська освітня програма для держслужбовців.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: