У Верхньодніпровську відкрили ЦНАП

16 червень 2021 о 10:00 - 2772

AvatarVirsavia Gonchar


У Верхньодніпровську відкрили ЦНАП

У м. Верхньодніпровськ Кам’янського району відкрили Центр надання адміністративних послуг.

Про це повідомили в Дніпропетровській обласній раді.

Він розташований в холі міського Будинку культури на першому поверсі. Фахівці ЦНАПу обслуговуватимуть 38-тисячне населення громади.

Голова обласної ради Микола Лукашук розповів, що тепер мешканці громади можуть в одному місці за один візит отримати широкий спектр послуг —у сферах державної реєстрації бізнесу та речових прав на нерухоме майно, реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання осіб, земельних відносин, житлових питань, а також дозвільної системи (видача документів на розміщення об’єктів торгівлі, сфери послуг тощо) та в адмін. послугах соціального характеру. Тут зручний режим роботи та не стягуються додаткові платежі.

Головна зала Верхньодніпровського ЦНАПу становить близько 104 м² та має поділ на зони інформування, очікування та обслуговування суб’єктів звернення. Тут облаштовано 8 робочих місць для прийому громадян. Організовано 1 робоче місця для представників суб’єктів надання послуг для здійснення консультування заявників за конкретними питаннями надання адміністративних послуг.

Якщо на початку року фахівці надавали 28 видів адмін. послуг, то зараз у оновленому ЦНАПі їх буде 140 видів за 12 групами. Минулого року Верхньодніпровським ЦНАПом було надано 1913 послуг. За 5 місяців цього року — вже надано 3 111 послуг.

Для зручності населення в 11 старостинських округах ТГ створені філії ЦНАПу, де також надаються адміністративні послуги. Філії працюють в селах: Бородаївка, Боровківка, Водяне, Ганнівка, Дніпровокам’янка, Заріччя, Мишурин Ріг, Перше Травня, Пушкарівка. Там прийом здійснюють спеціалісти з соціальних та земельних питань.

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: