У Дніпрі з’явиться спорткомплекс за 167 мільйонів гривень

14 червень 2021 о 13:30 - 10401

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Дніпрі з’явиться спорткомплекс за 167 мільйонів гривень

9 червня департамент капітального будівництва міської ради Дніпра оголосив про реконструкцію спортзалу за адресою пр. Богдана Хмельницького, 16 Д під спортивний комплекс. Орієнтовна вартість робіт – до 167 млн 164 тис. 654,80 грн.

Про це повідомляється на сайті державних закупівель Prozorro.

За умовами тендерної документації, до кінця 2022 року створять новий спортивний центр з утепленням, двома ліфтами, підвісними стелями, металопластиковими вікнами з вітражною системою. У будівлі встановлять сучасну систему освітлення, вентиляції, протипожежної безпеки і опалення з індивідуальним теплопунктом. За порядком стежитиме система відеоспостереження та сигналізації. Для людей з обмеженими можливостями обладнають пандуси, покажчики, тактильні таблички, плитку на підлозі, а також спеціальні вбиральні. У новому комплексі будуть водолікувальні процедури, підводний масаж, бальнеологічна ванна.

Для спортсменів обладнають волейбольну стійку з механізмом пересування сітки, «шведську» та гімнастичну стінку, поміст для художньої гімнастики і апарат для фехтування.

Міська влада Дніпра збиралася взяти кредит на 2 млрд 825 млн грн на благоустрій, ремонти шкіл та житлових будинків, метро та комунальне господарство.

З цих грошей на реконструкцію спорткомплексу по пр. Богдана Хмельницького, 16Д планували витратити 40 млн грн, а на відновлення інженерних мереж та благоустрій території того ж спорткомплексу – ще 30 млн грн.

На момент підготовки матеріалу, на документацію до реконструкції витратили 1,8 млн грн.

Нагадаємо, раніше “Ліца” повідомляли про те, що оточення братів Дубінських знов отримало філатовські підряди на суму понад 12 млн гривень.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: