У Томаківці завершують реконструкцію навчально-виховного комплексу (фото)

10 жовтня 2020 о 09:00 - 4601

verasta3verasta3


У Томаківці завершують реконструкцію навчально-виховного комплексу (фото)

У Томаківці завершують реконструкцію навчально-виховного комплексу. Нині підрядники фарбують класи, укладають плитку та лінолеум. Загалом виконали вже понад 80% від запланованих робіт, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Коштом державного та обласного бюджетів реконструюємо у Томаківці опорну школу. Це – частина програми Президента України «Велике будівництво». Школа дуже велика – там навчаються не лише діти з районного центру, а й сусідніх населених пунктів, – сказав голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Реконструкція вже на завершальному етапі – школа готова на понад 80%».

Робота кипить в усіх трьох корпусах навчального закладу – щодня тут працюють близько півсотні людей. Нині вони закінчують фарбувати класи та коридори, укладають лінолеум, встановлюють сантехніку.

На завершальному етапі і облаштування території. Вже встановили огорожу, в’їзні ворота до дитсадка та автобусну стоянку. Залишилося озеленення. Тільки дерев тут висадять чотири десятки.

У Томаківській школі – понад 500 учнів.

Нагадаємо, у Жовтих Водах вже виконали близько 80% робіт з реконструкції стадіону НВК №6 «Перспектива».

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: