У селищі Дніпровське реконструюють стадіон

18 травня 2021 о 15:30 - 4034

AvatarVirsavia Gonchar


У селищі Дніпровське реконструюють стадіон

У селищі Дніпровське стартувала реконструкція стадіону. Там будуть нові трибуни, сучасне футбольне поле, бігові доріжки, спортивний майданчик та воркаут-зона.

Про це повідомили в Дніпропетровській облдержадміністрації.

У 1960-х роках у центрі селища Дніпровське Верхньодніпровського району виріс потужний спорткомплекс – з критим басейном, тиром та великим футбольним полем. Його збудував крохмале-патоковий комбінат.

«Ми намагалися підтримувати стадіон у належному стані. Але з роками він почав занепадати. На оновлення нашого майданчика чекаємо вже не перший рік. Після реконструкції він буде відкритий для всіх мешканців селища», – розповів директор спорткомплексу «Дніпровець» Володимир Кусий.

Чоловік додав: раніше приймали першості району, області та країни. І не лише з футболу, а й з легкої атлетики. Місцеві команди ставали призерами всеукраїнських змагань.

«Якось грали у Верхньодніпровську – хлопці були у захваті! Мріємо, що і у нас буде такий стадіон. Це великі можливості та перспективи, – каже тренер з футболу Іван Лобовко. – Зараз доводиться тренуватися з дітьми на шкільному спортмайданчику».

На стадіоні вже стартували роботи. Підрядники будують 3-метрову підпірну стіну – аби не сповзав грунт.

Згодом на стадіоні зведуть нові криті трибуни на 400 місць. На футбольному полі укладуть штучний газон. Навколо будуть бігові доріжки з гумовим покриттям. Також зроблять майданчик для баскетболу і волейболу і облаштують окрему зону для занять воркаутом.

Стадіон оновлюють за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: