У Павлоградському суді поскаржилися на тотальне недофінансування

16 лютого 2021 о 11:00 - 908

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Павлоградському суді поскаржилися на тотальне недофінансування

До Вищої ради правосуддя надійшло звернення Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області щодо критичного недофінансування.

Зокрема скарга стосується низького рівня оплати праці працівників апарату суду та відсутності коштів для матеріально-технічного забезпечення здійснення правосуддя, із проханням вжити необхідних заходів для врегулювання ситуації, що склалася, – повідомляє прес-служба Вищої ради правосуддя.

Станом на 12 лютого 2021 року фактична кількість суддів становить 16 суддів, штатним розписом передбачено 22 посади суддів.  Повноваження здійснювати правосуддя мають 14 суддів. Згідно з даними Державної судової адміністрації України за дев’яти місяців 2020 року у провадженні Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області перебувало 10633 справ і матеріалів, з яких 7859 надійшли у звітному періоді. Навантаження одного судді в середньому становить 886 справ на рік. При цьому в місті Павлограді проживає 88218 осіб, які є потенційними користувачами судових послуг.

Як ми повідомляли раніше, Пенсійний фонд України порівняв довічне утримання суддів і звичайні пенсії та прийшов до висновку, що середні витрати на довічне утримання 3538 суддів становлять 67 961 грн на людину в місяць, а у той же час, 8 млн або 74,8% українських пенсіонерів отримують пенсії за віком у середньому розмірі в 3539 грн.

Нагадаємо, Дніпропетровщина – перша у рейтингу незаконного обігу та використання зброї.

 

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: