У Павлограді відбувся конкурс грантів серед молоді міста

09 квітня 2021 о 15:15 - 1350

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Павлограді відбувся конкурс грантів серед молоді міста

У Павлограді був проведений конкурс бізнес-проєктів серед молоді віком від 18 до 35 років, переможцям якого надали гранти з міського бюджету на створення власної справи.

Про це повідомляється у прес-службі Павлоградської міської ради.

На конкурсі представили 8 цікавих та різноманітних бізнес-проєктів у різних сферах діяльності: « Навчальна школа  для вагітних «Мамочка»  , «Сіті ферма з виробництва мікрогріна «Мікрозеленушка», «Міні- пекарня «Випікай-Ка », «« For Rest Tour» Pavlograd», «Страйкбольний клуб «Терен», «Відкриття каркасного планетарію «Універсаріум», «Організація сімейної кролеферми для вирощування кролів-акселератів», «Мадагаскар».

Конкурсанти змагалися за  право реалізувати свою бізнес-ідею та отримати грант з міського бюджету. Тривале обговорення проектів членами конкурсного комітету та голосування виявило переможців:

  1. Малашевич М.О. бізнес-проєкт «Мадагаскар» отримав грант з міського бюджету в розмірі 70 000,0 грн.
  2. Голосний С.В., бізнес-проєкт «Навчальна школа для вагітних «Мамочка» отримав грант з міського бюджету в розмірі 40 000,0 грн.
  3. Орехов О.О., бізнес-проєкт «Сіті ферма з виробництва мікрогріна «Мікрозеленушка» отримав грант з міського бюджету в розмірі 40 000,0 грн.

20210408_14141120210408_141420

Перед конкурсом всі конкурсанти пройшли навчальні курси з основ бізнес-планування в Агентстві професійного розвитку «Перспектива», де отримали належний рівень знань з підготовки бізнес-проєктів та сертифікати про закінчення навчальних курсів.

Як ми повідомляли раніше, у ДніпроОДА стартувало стажування молоді Дніпропетровщини.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: