У ДніпроОДА стартувало стажування молоді Дніпропетровщини

07 квітня 2021 о 13:30 - 314
У ДніпроОДА стартувало стажування молоді Дніпропетровщини

У Дніпропетровській ОДА стартувало стажування молоді за програмою «Державники». До нього долучилися півсотні студентів, старшокласників та активістів регіону. Місяць вони будуть знайомитися з роботою облдержадміністрації. Всі заняття проходять онлайн.

Про це повідомив заступник начальника управління молоді та спорту ОДА Владислав Яцук.

«Щороку в нас стажуються до 10 молодих людей. Завдяки онлайн-формату змогли значно розширити кількість учасників. Загалом цьогоріч отримали понад 200 заяв від охочих взяти участь у програмі «Державники». Серед них обрали 50 кандидатур. Це переважно студенти вишів», — розповів Владислав Яцук.

На стажерів чекають тренінги та дискусії у форматі онлайн. Вони працюватимуть у групах – виконуватимуть різні завдання і готуватимуть разом презентації.

«Дуже радий, що мене обрали і дали можливість пройти стажування. Я вже працював у Молодіжній раді Дніпра при міськраді. Цікаво ознайомитися і з роботою облдержадміністрації. Сподіваюся, у майбутньому працюватиму тут», – поділився стажер, студент «Дніпровської політехніки» Владислав Лісовенко.

На стажуванні хлопці та дівчата дізнаються, чим відрізняється робота ОДА від інших органів влади і як вони взаємодіють. Що таке «контролі» і як їх виконувати. Спробують писати інструкції та розпорядження, працювати зі зверненнями та запитами.

«Найактивнішим «державникам», які добре зарекомендують себе, запропонуємо більш поглиблене стажування. Його можна буде пройти в офлайн-режимі. Наприклад, в управлінні молоді та спорту або інших підрозділах ДніпроОДА», – сказав Владислав Яцук.

Стажування триватиме до кінця квітня. Після – учасники отримають сертифікати.

Також ми писали: Молодь з Дніпропетровщини запрошують на стажування у Верховній Раді України.

 

Поділитися: