У Павлограді об’єднують два спортивних заклади

24 березня 2021 о 14:00 - 671

AvatarVirsavia Gonchar


У Павлограді об’єднують два спортивних заклади

23 березня, під час 7-ї сесії Павлоградської міськради депутати проголосували за приєднання спортивно-оздоровчого комплексу «Центр» до Дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ м. Павлоград).

Про це повідомляє “Павлоград.dp.ua”.

Заступник міського голови Олена Шуліка акцентувала увагу депутатів на те, що злиття проводиться для економії бюджетних коштів. В результаті об’єднання спортзакладів, загальна сума економії складе 467 тис. грн.

При цьому, повністю буде збережений тренерський склад, скорочуються 6,5 ставок адміністративних і технічних співробітників.

«Що стосується колективів, що займаються на базі цих установ, проводиться робота з узгодження розкладів. Всі спортивні заняття будуть продовжені. Ніхто з дітей не залишиться без гуртка, ніхто з тренерів не буде звільнено. Йдеться тільки про 6,5 штатних одиниць, яким будуть запропоновані варіанти працевлаштування», – зазначила Олена Шуліка.

Депутат міськради Ольга Зубенко виступила із заявою проти злиття, відзначаючи, що економія не настільки значна, щоб приймати таке рішення. Але більшість депутатів проголосували за об’єднання спортивних установ.

Також ми писали: У Дніпрі об’єднують лікарні в рамках медреформи.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: