У Дніпрі об’єднують лікарні в рамках медреформи

26 січня 2021 о 16:00 - 784

AvatarVirsavia Gonchar


У Дніпрі об’єднують лікарні в рамках медреформи

У Дніпрі планують масштабну реорганізацію медичних установ в рамках медреформи.

Про це на пресконференції повідомив заступник міського голови, директор департаменту охорони здоров’я Дніпровської міськради Андрій Бабський.

Він зазначив, що за минулий рік всі медустанови Дніпра стали комунальними некомерційними підприємствами. Вони підписали відповідні договори з НСЗУ і отримують фінансування за цими договорами. При цьому великі лікарні отримали достатньо коштів. Але деякі поліклініки були дуже недофінансовані.

Об’єднання дозволить фінансово допомогти невеликим поліклінікам. В результаті цього лікарні, які зараз є незалежними юридичними особами підпишуть з НСЗУ досить великі пакети договорів і отримають значне фінансування, яке допоможе поліпшити якість медичного обслуговування населення.

«Також в результаті цієї реформи ми отримаємо економію міського бюджету приблизно 30 млн гривень. Хочу відразу заспокоїти, всі медичні працівники залишаться на своїх робочих місцях. Ця реорганізація, в першу чергу, торкнеться управлінського персоналу. Якість медичного обслуговування також не постраждає, воно повинно стати ще краще», – підкреслив Андрій Бабський.

Таким чином, в місті буде створено 4 великих медичних об’єднання:

  • Міська клінічна лікарня №6 на лівому березі.
  • Лікарня швидкої медичної допомоги, № 4 та № 16 на правому березі.

За словами Андрія Бабського депутати міської ради розглянуть проекти рішень про реорганізацію медичних закладів:

  • До клінічної лікарні швидкої медичної допомоги планують приєднати міську клінічну лікарню №2, поліклініки № 1, 2, 6, стоматологічну поліклініку №2.
  • Також об’єднають міські клінічні лікарні №8 та №4.
  • Міську лікарню №12 і поліклініку №4 планують приєднати до міської клінічної лікарні №16, а міську клінічну дитячу лікарню №5 – до міської дитячої лікарні №6.
  • Міські клінічні лікарні №9 та №11 увійдуть до складу міської клінічної лікарні №6.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: