У міськраді Кривого Рогу податкова міліція провела обшуки

25 травня 2021 о 13:45 - 386

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У міськраді Кривого Рогу податкова міліція провела обшуки

Співробітники ДФС під процесуальним керівництвом Офісу генпрокурора проводять обшуки в Криворізькому міській раді.

Згідно з повідомленням прес-служби Державної фіскальної служби, підставою для проведення слідчих дії стало розслідування тендерних закупівель.

За даними слідства, протягом 2018-2021 років через систему тендерних закупівель структурними підрозділами і комунальними підприємствами Криворізької міської ради укладені договори з окремими товариствами із закупівлі товарів (робіт, послуг) на загальну суму понад 1,7 млрд грн. При цьому документально поставки товарів, виконання робіт і надання послуг відображено з використанням реквізитів підприємств, що мають ознаки фіктивності.

Протягом тривалого періоду, реквізити, документи і печатки вказаних підприємств з ознаками фіктивності використовувалися посадовими особами за сприяння посадових осіб структурних підрозділів виконкому Криворізької міської ради з метою ухилення від сплати податків і розкрадання бюджетних коштів“, – підкреслюється в повідомленні.

В ході обшуків в міськраді податкова міліція сподівається виявити і вилучити документи з оформлення зазначених закупівель, чорнових записів, про діяльність зазначеної схеми ухилення від сплати податків і розкрадання бюджетних средств.

Як “Лица” писали раніше:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: