Міськрада Дніпра приватизує 13 об’єктів нерухомості

24 лютого 2021 о 14:15 - 816

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Міськрада Дніпра приватизує 13 об’єктів нерухомості

Міська рада Дніпра приватизує ще 13 нежитлових об’єктів нерухомості, що перебувають у комунальній власності. Відповідне рішення депутати ухвалили 24 лютого під час 4-ї сесії.

Про це повідомляється у прес-службі Дніпровської міської ради.

Перелік приватизації у міськраді постійно доповнюють. Зараз до нього увійшли об’єкти за адресами: просп. Дмитра Яворницького, 119-А; вул. Короленка, 24-А; вул. Козака Мамая, 20; вул. Запасна, 5; вул. Челюскіна, 1; бульв. Слави, 42. Загальна площа приміщень за цими адресами – понад 3 тисячі квадратних метрів. Їх виставлять на аукціон електронної системи «ProZorro.Sale».

Однім з лотів стане будівля по проспекту Яворницького, 119-а, неподалік центрального залізничного вокзалу. Під час сесії депутати звернули увагу, що це достатньо великий комплекс будівель, але їм не показали усіх необхідних документів – зокрема, техпаспорт. Відомо також, що будівля перебуває не в найкращому стані. Проте міський голова Дніпра Борис Філатов наголосив, щополітика міськради залишається такою, що все, що можна продати у місті з будівель комунальної власності, буде продано.

Я переконаний, що приватний власник – найєфективніший власник. Нехай там краще відкриють парикмахерські чи тату-салони, ніж будуть сидіти керівники комунальних підприємств і отримувати в конвертах“, – зазначив міський голова Дніпра.

Як повідомлялося раніше, у Дніпрі та Кривому Розі планують оновити громадський електротранспорт.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: