У Дніпрі та Кривому Розі планують оновити громадський електротранспорт

23 лютого 2021 о 16:30 - 539
У Дніпрі та Кривому Розі планують оновити громадський електротранспорт

У 29 містах України планують придбати майже 1 тис нових трамваїв, тролейбусів, автобусів, вагонів метро. Залучатимуть кошти Європейського інвестиційного банку. Перемовини про закупки ведуть Дніпро та Кривий Ріг.

Про оновлення міського громадського транспорту стало відомо під час форуму «Україна 30. Інфраструктура».

«Спільно з Європейським інвестиційним банком оновлюємо близько 1000 одиниць громадського транспорту у 29 містах. Відходимо від моделі маршрутних таксі. Громадяни матимуть якісний сервіс»,- наголосив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Вже ведуть перемовини з європейськими банками два міста Дніпропетровщини. Це Дніпро і Кривий Ріг. У планах місцевої влади – оновити вагони трамваїв та метро.

«Оновлення громадського транспорту – не лише комфорт для містян. Сучасні машини більш екологічні та економні», – зазначив заступник голови Дніпропетровської ОДА Максим Беспальчук.

Програма оновлення громадського транспорту в містах України розрахована на 2021-2022-й. Європейський інвестиційний банк готовий надати кредит на 22 роки.

Також ми писали: Оновлення за контрактом ЄБРР: тролейбусні й трамвайне депо Дніпра отримали понад 60 одиниць обладнання та сотні запасних частин.

 

Поділитися: