У міській лікарні №16 – нове рентген-обладнання

27 травня 2021 о 10:15 - 821

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У міській лікарні №16 – нове рентген-обладнання

У КНП “Міська клінічна лікарня 16” ДМР було встановлено новий рентген-апарат, що почав свою роботу у квітні 2021 року та знаходиться у травмпункті.

Як повідомляють у прес-службі Департмаенту охорони здоров’ю Дніпровської міської ради, медичний заклад обслуговує значну частину жителів м. Дніпра, приймає пацієнтів, які постраждали унаслідок ДТП, а також, окрім цього, є опорним у боротьбі з COVID-19. Тому нове обладнання було вкрай необхідне. За один день апарат виконує понад 150 знімків.

Новий рентген-апарат дозволяє значно економити час. Раніше на отримання результатів одного обстеження, було необхідно понад 15 хвилин, що створювало труднощі для пацієнтів, зараз необхідно лише 3 хвилини. Окрім цього, нове обладнання випромінює мінімальну дозу опромінення. Для медичного персоналу перевага нової техніки полягає у тому, що вона має менш негативний вплив на організм та полегшує навантаження на очі.
За кошти міського бюджету, у лікарні також було придбано портативний рентген, що дозволяє робити обстеження пацієнтів з коронавірусною інфекцією одразу у палатах. Також було зроблено ремонт у рентген-кабінеті (вперше за 20 років), у тому числі замінено покрівлю та встановлено вентиляцію.

Як “Лица” повідомляли раніше:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: