У листопаді–грудні відберуть домогосподарства для обстеження умов їх життя упродовж 2022 року

20 жовтня 2021 о 08:00 - 11164

Євген ОхайнийЄвген Охайний


У листопаді–грудні відберуть домогосподарства для обстеження умов їх життя упродовж 2022 року

У листопаді–грудні 2021 р. органами державної статистики в усіх регіонах країни, у тому числі у Дніпропетровській області, буде здійснюватися відбір домогосподарств для обстеження умов їх життя упродовж 2022 року.

Такою новиною поділились у ГУ Статистики Дніпропетровської області.

Метою проведення обстеження умов життя домогосподарств є формування інформації щодо соціодемографічних характеристик, умов та рівня життя домогосподарств для комплексного дослідження добробуту різних соціальних груп.

Об’єктом зазначеного обстеження є домогосподарство – сукупність осіб, які спільно проживають в одному житловому приміщенні або його частині, забезпечують себе всім необхідним для життя, ведуть спільне господарство, повністю або частково об’єднують та витрачають кошти. Ці особи можуть перебувати в родинних стосунках або стосунках свояцтва, не перебувати у будьяких з цих стосунків або бути і в тих, і в інших стосунках. Домогосподарство може складатися з однієї особи. Оскільки частка домогосподарств, у складі яких є особи, не пов’язані родинними стосунками, становить менше одного відсотка, то поняття “домогосподарство” і “сім’я” дуже близькі.

Відповідно до вимог міжнародних стандартів, відбір домогосподарств здійснюється лише з ознаки територіального розташування і таким чином, що кожне домогосподарство має рівну вірогідність бути залученим до обстеження.

Запрошення сімей для участі в обстеженні починається у листопаді кожного року, а безпосередньо обстеження домогосподарств – з січня наступного, і триває один рік.

За співпрацю з органами державної статистики респондентам, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 2 листопада 1998р. № 1725, виплачується грошова винагорода за ведення записів доходів і витрат та надання інших відомостей про умови їхнього життя.

Обстеження умов життя домогосподарств проводиться з урахуванням норм чинного законодавства з питань захисту персональних даних. Надана респондентами інформація є конфіденційною і використовується виключно для статистичних цілей у зведеному знеособленому вигляді.

Раніше «Лица» також писали про те, що Першотравенськ та Тернівка вже з теплом, решта міст — напоготові.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: