Першотравенськ та Тернівка вже з теплом, решта міст — напоготові

19 жовтня 2021 о 20:00 - 3465

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Першотравенськ та Тернівка вже з теплом, решта міст — напоготові

На Дніпропетровщині стартував опалювальний сезон. У двох містах регіону — Першотравенську та Тернівці освітні й медичні заклади та будівлі мешканців вже «з теплом». Решта міст підключиться за пару тижнів.

Про це повідомляє Дніпропетровська облрада.

«Область повністю готова до опалювального сезону. Цьогоріч було замінено 73 км теплових мереж (у трубному обчисленні). Підготовлено 973 котельні, системи опалення у 795 школах, 797 дитсадках та 200 лікарнях. Також незабаром запрацює сучасна енергоефективна котельня у лікарня в с. Широке на Криворіжжі. Вона не тільки зробить приміщення мед. закладу в рази теплішим, а й дозволить зекономити чимало коштів. Стара котельня обходилась області у 1 мнл 400 тис грн. Тільки одного блакитного палива закуповували на 1 млн 100 тис грн і це на сезон! Нова ж — працює на базі твердопаливних котлів з допомогою пелет із соломи, кукурудзи, соняшника, гречки та лушпиння злакових. Нова технологія дозволить зекономити кошти на енергоносії в межах 200 тис. грн. щороку», — розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Загалом у Кривому Розі цього року до сезону підготовлено 98 котелень. Замінили 16.5 км теплових мереж (у трубному обчисленні). Це приблизно 32 км труб.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: