У Кривому Розі ремонт електромережі за 8 млн гривень здійснить “улюблена” компанія чиновників

19 серпня 2021 о 17:00 - 5622

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Кривому Розі ремонт електромережі за 8 млн гривень здійснить “улюблена” компанія чиновників

Криворізька міська рада планує заключити договір з ТОВ «НВК Криворіжелектромонтаж» про ремонт систем електромережі у місті за 8 млн гривень.

Про це повідомляють “Наші гроші“, посилаючись на тендер, опублікований у системі Prozorro.

Техзавдання тендеру зобов’язує підрядника замість старих електромереж, які разом з опорами повинні демонтувати, встановити сорок шість нових, а також дев’ять шаф для управління системою. Також, окрім цього, компанія, що виграла тендер, має встановити 607 світильників та кронштейнів і відновити 13 світлофорів.

Цікавим є той факт, що на торгах проти компанії ТОВ «НВК Криворіжелектромонтаж» брала участь ТОВ «МБК Сінергія», що у 18 раз конкурує з криворізькою фірмою та ще жодного разу не вигравала у цих торгах.

Власником ТОВ «МБК Сінергія» є Любов Сердюк з міста Кам’янське, а також Володимир Кошель та Батир Азімов, що родом з Дніпра. Компанія також вже виконувала роботи, замовлені Дніпровською міською радою. У липні поточного року ТОВ «МБК Сінергія» оновлювало мережі зовнішнього освітлення у Дніпрі.

Журналісти “Наших грошей” з’ясували, що всього за чотири роки компанія ТОВ «НВК Криворіжелектромонтаж» перемогла у 186 державних тендерах на загальну суму понад 335 мільйонів гривень, а у більшості закупівель замовник був Департамент розвитку інфраструктури Криворізької міської ради.

Як “Лица” писали раніше у розділі Корупція:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: