За бюджетні мільйони Бірман розказує, коли і що дивитися дніпрянам

16 серпня 2021 о 07:05 - 15359

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


За бюджетні мільйони Бірман розказує, коли і що дивитися дніпрянам

Комунальники заплатять 2,6 мільйони за рекламні послуги для «Дніпро TV» на білбордах та скроллах ізраїльтянина Бірмана – племінника Корбана, який є бізнес-партнером мера Дніпра.

ФОП Максименко Тетяна Євгенівна (на фото анонсу) зі Слобожанського проспекту міста Дніпра двічі «перемогла» у закупівлі рекламних послуг для Комунального підприємства «Дніпровська міська студія телебачення» Дніпровської міської ради (Дніпро TV; КП «ДМСТ» ДМР).

За даними ProZorro, перший «конкурс» відбувся у березні цього року. ФОП Максименко Т.Є. (код 2426722763) «змагалася» з ТОВ «Дніпровіжн» (код 38115518).

При цьому документи ТОВ загрузили в ProZorro не всі: відсутній документ про наявність рекламних площ, який вимагався умовами конкурсу, а документи ФОПа загрузили з позначкою «Переможець».

Скрин даних ProZorro

 

За результатами першого «конкурсу» КП «ДМСТ» ДМР закупило у ФОП Максименко Т.Є. послуги з «виготовлення, розміщення та демонстрування інформаційної продукції» «Дніпро TV» на 37-ми білбордах і скроллах протягом 4-х місяців за 1 млн 320 тисяч гривень.

Друге «змагання» з ТОВ «Дніпровіжн» принесло Тетяні Максименко договір на послуги з  рекламування «Дніпро TV» на 34-х білбордах та скроллах протягом 5-ти місяців (серпень-грудень 2021) за 1 млн 317 тисяч 676 гривень.

Усі задіяні у закупівлях рекламні площі (білборди і скролли) належать ТОВ «Біо-Форс» (код 41807672).

Кінцевий бенефіціарний власник цієї фірми – ізраїльтянин Бірман Ігор, який є племінником Корбана Геннадія Олеговича – голови Громадської ради при Дніпровському міському голові, бізнес–партнера мера Дніпра Філатова Бориса Альбертовича.

Скрин даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб, ФОПів та громадських формувань

Ігор Бірман поплескує по плечу Геннадія Корбана

Раніше «Лица» писали про рекламний бізнес Ігоря Бірмана у публікації «Кіпр та Ізраїль розкажуть дніпрянам, як тим голосувати на виборах-2020».

Нагадаємо, 02 липня цього року бойовики Комунального підприємства «Муніципальна варта» Дніпровської міської ради побили журналістів, які фіксували незаконне знесення рекламних конструкцій політичних опонентів мера Філатова. Також в побоїщі за білборди приймали участь тітушки: особи в однакових коричневих футболках.

Раніше «Лица» писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: