У Кривому Розі припинено діяльність підпільного цеху фальсифікованого алкоголю

21 травня 2021 о 11:00 - 372

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


У Кривому Розі припинено діяльність підпільного цеху  фальсифікованого алкоголю

У межах проведення операції “СПИРТ” співробітники ГУ ДФС у Дніпропетровській області припинили діяльність підпільного цеху з незаконного виробництва лікеро-горілчаних виробів, що діяв у Кривому Розі протягом останнього року.

Про це “Лицам” повідомив Сектор комунікацій та зв’язків з громадянами ГУ ДФС у Дніпропетровській області.

За інформацією ДФС, під час досудового розслідування співробітниками податкової міліції було встановлено, що організував незаконне виготовлення, зберігання та збут фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів, з використанням обладнання, що забезпечувало їх масове виробництво, мешканець Кривого Рогу, 1985 р.н.

Виробництво фальсифікованої лікеро-горілчаної продукції, імітованої під горілку, коньяк та інші міцні напої, відбувалося прямо у приміщенні приватного домоволодіння. Лікеро-горілчані вироби «кустарним» засобом розливались та фасувались у пластикову тару ємністю 5 літрів, 2 літри, 1 літр, 0,5 літрів та у картонні коробки (тетрапаки) об’ємом 10 літрів, взагалі без жодних розпізнавальних назв та без будь-яких логотипів. Збут фальсифікованих алкогольних напоїв здійснювався через роздрібну мережу торгівельних точок Кривого Рогу.

18 травня співробітниками ГУ ДФС у Дніпропетровській області, на підставі ухвал суду, за місцями виготовлення, зберігання та збуту фальсифікованих підакцизних товарів та автотранспорті було проведено 10 обшуків. За результатами обшуків було вилучено підакцизні товари, устаткування та обладнання на загальну суму 3 мільйони 69 тисяч гривень.

Наразі вилучені з незаконного обігу підакцизні товари знаходяться на зберіганні на спеціальному сертифікованому складі, який внесено до Єдиного реєстру місць зберігання оптових партій підакцизних товарів. Вилучений в ході обшуку автомобіль, що був задіяний у транспортуванні алкогольного фальсифікату, знаходиться на відповідальному зберіганні на території ГУ ДФС у Дніпропетровській області, наразі вирішується питання щодо арешту даного транспортного засобу.

Досудове розслідування триває.

“Лица” також писали:

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: