У Кривому Розі представили Стратегію розвитку міста

23 вересня 2021 о 16:00 - 2674

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Кривому Розі представили Стратегію розвитку міста

У вівторок, 22 вересня, у виконкомі Кривого Рогу відбувся захід, присвячений розробці та презентації Стратегії розвитку міста.

Про це повідомляє “Первый городской” з посиланням прес-службу Криворізької міської ради.

У заході взяли участь Олександр Вілкул, що презентував програму, а також Генеральна консулка Федеративної Республіки Німеччини Таня Байєр, Генеральний секретар Асамблеї європейських регіонів Крістіан Спар, депутат Європейського парламенту, член міжнародного комітету Європейського парламенту Лукас Мандл, директор Представництва Фонду Ганса Зайделя в м. Києві Беньямін Боббі, віце-президент Фонду підтримки будівельної галузі Торальф Вайзе, експерти і фахівці щодо інфраструктурних проєктів.

Головна ідея Стратегії розвитку міста, яку виділив голова Громадської ради, то що Кривий Ріг і надалі залишатиметься найбільш соціально орієнтованим містом в Україні – з безкоштовним проїздом і виплатами на компенсацію комунальних послуг, які були збільшені вдвічі і планують збільшуватися і надалі.

Буде продовжуватись реконструкція та благоустрій мікрорайонів, з урахування досвіду реконструкції 4-го Зарічного, яка наразі добігає кінця. Проєкт зарекомендував себе блискуче та у життя були втілені усі побажання, отримані від місцевих мешканців.

Трансформується і загальна транспортна модель міста. Вже замінені 2/3 всіх тролейбусів на нові. Придбали нові комунальні автобуси, і їх кількість буде збільшуватися. У найближчі місяці придбають 16 нових трамваїв, а до кінця наступного року ще 20. Усього передбачено 50 нових одиниць рухомого складу.

Також за представленою Олександром Вілкулом Стратегією, найважливішим проєктом стане будівництво сучасного екологічно-безпечного заводу з переробки відходів. Завершити його планують вже в 2025-му році.

Ще один дуже важливий проєкт для навчальних закладів – «Чиста вода». У всіх школах міста встановлять системи очищення вже до кінця поточного року.

Як “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: