У Кам’янському відбудеться конкурс “Успішна жінка – успішна громада”

23 липня 2021 о 12:00 - 6897

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Кам’янському відбудеться конкурс “Успішна жінка – успішна громада”

У Кам’янському вдруге відбудеться конкурс серед жінок, які активно впливають на громадське життя міста “Успішна жінка – успішна громада”.

Про це стало відомо з проєкту розпорядження міського голови Кам’янського Андрія Білоусова.

Конкурс є міським заходом та проводиться за ініціативою міського голови. Метою конкурсу, за словами організаторів, є привернення громадської уваги до ролі жінки в сучасному суспільстві та визнання заслуг жінок міста Кам’янське,
які досягли значних успіхів у різних сферах діяльності, підвищення суспільно-політичної активності жінок та їхнього соціального статусу.

Взяти участь у конкурсі зможуть кам’янчанки, які досягли 18-річного віку, а також своєю діяльністю значно впливають на суспільне життя міста та громади у різних сферах (спорт, політика, економіка, соціальна сфера тощо).

Переможців конкурсу буде обирати колегія судей за 11 номінаціями, серед яких оберуть кращого медпрацівника, молоду успішну жінку, бізнесвумен, діяча сфери культури і мистецтв, керівника, громадського діяча, працівника освіти і науки тощо.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі треба до 15 серпня подати заявку за електронною адресою ukt@kam.gov.ua, або надіславши листа до відділу культури департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради за адресою просп.Свободи, 36.

Як “Лица” писали раніше у рубриці Культура:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: