У Кам’янському обрали нового голову Молодіжної ради

21 травня 2021 о 15:30 - 472

Регіна ОрловаРегіна Орлова


У Кам’янському обрали нового голову Молодіжної ради

20 травня в адміністративній будівлі міського парку культури та відпочинку відбулося засідання Молодіжної ради міста. Головне питання – обрання нового голови Молодіжної ради.

Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Кам’янської міської ради.

На посаду голови Молодіжної ради претендували самовисуванці з числа членів Молодіжної ради, а саме: громадський активіст Олександр Нікологорський та учень колегіуму №16 Павло Коваль.

Кожен з претендентів на зазначену посаду представив членам Молодіжної ради погляди на співпрацю у напрямку проведення соціальних проєктів та організації культурно-розважальних, національно-патріотичних заходів із залученням більшої кількості молоді міста тощо.

Шляхом відкритого голосування новим головою Молодіжної ради було обрано громадського активіста Олександра Нікологорського, за рекомендацією новообраного голови одноголосно заступником голови Молодіжної ради було обрано учня колегіуму №16 Коваля Павла.

Новообраного голову Молодіжної ради також привітав начальник управління молоді та спорту міської ради.

«Молодь у нашому місті дуже активна і найкраща, впевнений, що новий голова Молодіжної ради зробить великий особистий внесок у розвиток молодіжної політики у нашому місті», – сказав Едуард Коряк.

Калениченко Владислава, яка очолювала Молодіжну раду 2,5 роки передала свої повноваження Нікологорському Олександру, побажавши успіхів в подальшій роботі.

Вже з новообраним головою Молодіжної ради молодь обговорила організаційні моменти проведення заходів у найближчий час, серед яких: міський молодіжний форум «Територія сучасної жінки», літні молодіжні ігри диктант під відкритим небом, брейн-рінг, відзначення Міжнародного дня захисту дітей та Дня молоді, організація й проведення суботників.

“Лица” раніше повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: