У Дніпровській лікарні зайнято 80% COVID-ліжок

28 вересня 2020 о 18:00 - 2852

adminadmin


У Дніпровській лікарні зайнято 80% COVID-ліжок

У Дніпрі станом на 28 вересня зафіксовано 3.545 підтверджених випадків захворювань на коронавірус, 1.870 осіб з цим діагнозом одужали.

Один пацієнт 21-ї лікарні з підозрою на COVID-19 очікує на результати обстеження. Шестеро людей підключено до апарату штучної вентиляції легень. Наразі отримано 303 негативні відповіді  систем ПЛР саме у 21-й інфекційній лікарні. Про це під час брифінгу 28 вересня  розказала завідувачка амбулаторії № 5, сімейна лікарка КНП “Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги № 6” ДМР Олена Герасименко, повідомляє Дніпровська міськрада.

Продовжують працювати мобільні бригади з ПЛР-системою. Наразі вони здійснили 4.717 виїздів та обстежили 19.820 осіб.

«Карантин в державі триває, тому необхідно дотримуватися протиепідеміологічних норм. Носіть маски, дотримуйтеся соціальної дистанції, ретельно мийте руки або обробляйте їх антисептиками. За наявності ознак ГРВІ, таких як підвищення температури тіла, слабкість, головний біль, нежить або кашель, звертайтеся до свого сімейного лікаря. Будьте здорові, бережіть себе», – сказала Олена Герасименко.

Окремо, у пресслужбі журналісту «Лица» повідомили, що наразі у Дніпровській лікарні №21 знаходяться 204 пацієнта з коронавірусом, тобто вже зайнято 80% ліжок.

Серед усіх пацієнтів семеро знаходяться у важкому стані, а п`ятеро підключені до ШВЛ.

Ще одна людина очікує на результати тесту.

Нагадаємо, що відстогодні Дніпро знаходиться у “жовтій” зоні.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: