На Дніпропетровщині діятиме «жовта» зона COVID-19: які міста та обмеження

25 вересня 2020 о 11:00 - 2701

adminadmin


На Дніпропетровщині діятиме «жовта» зона COVID-19: які міста та обмеження

Із понеділка, 28 вересня, в Україні діятиме нове епідемічне зонування. До «жовтої» зони потрапили міста Дніпро та Кривий Ріг, Верхньодніпровський, Дніпровський, П’ятихатський та Царичанський райони Дніпропетровщини.

Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської ОДА.

«На жаль, протягом останнього часу фіксуємо на Дніпропетровщині антирекорди по кількості нових випадків COVID-19. Епіцентром поширення коронавірусу  став Дніпро – там виявляють найбільше хворих на коронавірус. До цього призводять масові гуляння, недостатній контроль дотримання правил в громадському транспорті, порушення карантину населенням, – сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко. – Через високий рівень захворюваності деякі населені пункти області потрапили до «жовтої» зони. Таке рішення прийняла Державна комісія з ТЕБ і НС».

Нові правила почнуть діяти з 00:00 28 вересня.

У регіонах, які потрапили до «жовтої» зони,  заборонено відвідувати заклади соцзахисту, у яких перебувають люди похилого віку.

Перевозити пасажирів можна тільки в межах сидячих місць.

Масові заходи дозволено проводити виключно із розрахунку 1 людина на 5 квадратних метрів.

Кінотеатри можуть працювати із наповненістю не більше 50%.

Зберігається масковий режим у громадському транспорті та закладах.

Епідемічні рівні встановлюють на 14 днів.

Нагадаємо, що за минулу добу на Дніпропетровщині було виявлено 225 нових випадків захворювання.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: