«Легенди Нового Орлеану або Як народжувався джаз» — це історія про естетику, мистецтво, талант та запальний ритм від DNIPRO BIG BAND.
Про це повідомила пресслужба Дніпропетровської обласної ради.
Під час премʼєри музиканти зачарували слухачів мелодіями джазу та занурили їх в атмосферу міста, яке вважається колискою цього музичного стилю — Нового Орлеану.
Колись саме тут група музикантів грала найрізноманітнішу музику – блюз, регтайм, марш, попурі на теми з оперних увертюр та арій, власні оригінальні п’єси та зародили джаз.

На премʼєрі був аншлаг. Концерт передбачає сімейний формат, тому цікаво на заході було і дорослим, і дітям.
«Ми вперше прийшли сюди з донькою і були в захваті від побаченого. Я переживала, що джаз для дитини буде заскладний, але з перших акордів дитина слухала концерт із задоволенням і навіть підтанцьовувала. Нам все сподобалось і неодмінно завітаємо сюди ще», — поділилась враженнями дніпрянка Марія.
Серед солістів виступали Варвара Хіжнякова та Роман Супряга. Режисер — Михайло Коливанов.
Афішу найближчих подій філармонії шукайте за посиланням.