У Дніпрі знову пройде фестиваль «Гогольфест» (фото)

02 жовтня 2020 о 10:10 - 4606

verasta3verasta3


У Дніпрі знову пройде фестиваль «Гогольфест» (фото)

У Дніпрі вдруге пройде фестиваль сучасного мистецтва «Гогольфест». Річковий вокзал перетворять на світову інсталяцію. А музичні групи співатимуть на плавучій баржі.

Річковий вокзал – дуже красиве місце на площі Десантників, 1. Це головне місце Дніпро Гогольфест.

«2 жовтня о 21:00 відкриється світлова інсталяція зі світлодіодними екранами, Медіарт від художника на вібрації Марії Волкової і в супроводі музики, написаної спеціально для річкового вокзалу місцевим композитором Дмитром Демченко», – повідомляється на сторінці команди у Facebook.

Ось де є візуальні, освітні, перформативні, нічні музичні програми і кінопокази на 5-ти поверхах. Команда фестивалю працює над освоєнням простору, щоб все було красиво і максимально комфортно, – написано на сторінці команди у Facebook.

«Ми працюємо над міжнародною складовою. Мова йде про повноцінний швейцарський культурний продукт, який приїде сюди на час проведення фестивалю. Буде 2 вистави, один з них – переможець Единбурзького фестивалю», – розповів театральний куратор  «Gogolfest» Андрій Палатний.

Театральну програму представлять режисери з Швейцарії. Фестиваль буде проходити 3 і 4 жовтня. Організатори кажуть, що будуть контролювати дистанцію в півтора метра і на вході дарувати маску.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: