У Дніпрі жінка вперше очолила університет: подробиці

08 січня 2021 о 10:00 - 921

verasta3verasta3


У Дніпрі жінка вперше очолила університет: подробиці

Епопея з призначенням нового ректора в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара триває.

Після того, як за підсумками двох турів виборів не було визначено нового глави ВУЗу, в справу вступило Міністерство освіти і науки, повідомляє 49000.com.ua.

Зокрема, своїм указом міністр Сергій Шкарлет поклав обов’язки ректора Дніпровського національного університету ім. О. Гончара на Ольгу Леонідівну Соколенко.

Відзначимо, що до теперішнього моменту вона була деканом юридичного факультету в ДНУ.

Згідно з цим документом виконуюча обов’язки ректора буде керувати вищим навчальним закладом аж до обрання нового глави університету, тобто не пізніше, ніж до 30 квітня 2021 року. До цього виконуючим обов’язки ректора був Олег Дробахін, радіофізик, професор і перший проректор університету.

Нагадаємо, що через передчасну кончину багаторічного ректора Миколи Полякова Дніпровський національний університет залишився без ректора. А за результатами двох турів виборів ректора – не було визначено його приймач. У другому турі жоден з кандидатів не набрав більше 50% голосів.

 

Раніше ми писали, що чотири колективи з Дніпра долучилися до всеукраїнського фестивалю колядок «Вертеп-фест» у  Храмі Різдва Пресвятої Богородиці. Також там пролунали колядки із різних регіонів України. Цьогоріч у фестивалі взяли участь 98 колективів. Є учасники із закордону: Норвегії, Італії, Польщі та Естонії.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: