У Дніпрі здорожчають послуги ритуальної служби

25 вересня 2021 о 13:53 - 10667

EditorEditor


У Дніпрі здорожчають послуги ритуальної служби

На сайті міської ради з’явився  проєкт рішення, яке встановить нові тарифи на послуги комунального підприємства «Міська ритуальна служба».

Як повідомляє пресслужба міської ради Дніпра, зараз тривають відкриті обговорення цих змін.

«Ціна окремих послуг КП не змінювалася із 2018 року, тож вона не відповідає їхній реальній собівартості. Відтоді майже вдвічі зросла мінімальна заробітна плата (з 3 723 грн до 6 000 грн), а з 1 грудня цього року вона становитиме 6 500 грн. Також підвищився і прожитковий мінімум – 2 270 грн, а з 1 грудня він становитиме 2 481 грн. Змінилися й умови Галузевої угоди і Колективного договору в частині нормування та оплати праці робітника першого розряду в розмірі не менше ніж 160 % прожиткового мінімуму, встановленого законодавством для працездатних осіб», – пояснює необхідність здорожчання послуг заступник директора КП «Міська ритуальна служба» Денис Горбатенко.

Він додав: пропозиції щодо нових тарифів були узгоджені з Антимонопольним комітетом.

«Відповідно до усіх законодавчих норм цей проєкт рішення виконкому вважається проєктом регуляторного акта. Його розроблення обумовлене необхідністю перегляду чинних тарифів на окремі види ритуальних послуг, що надає КП «Міська ритуальна служба», та затвердження їх на рівні економічно обґрунтованих витрат підприємства. Із третього вересня поточного року проєкт винесли на відкрите обговорення. Повідомлення про це було розміщено у газеті «Наше місто» від 2 вересня 2021 року. Ознайомитися з проєктом можна на офіційному вебсайті Дніпровської міської ради у меню «Регуляторна політика».  Також там розміщено анкету, в якій громадяни можуть писати пропозиції та зауваження. Обговорення триватимуть до третього жовтня», – зазначила під час брифінгу начальниця відділу регуляторної політики департаменту правового забезпечення ДМР Ірина Журавльова.

Після завершення відкритих обговорень остаточний варіант проєкту подадуть на розгляд виконкому Дніпровської міської ради.

Нові тарифи на послуги з поховання передбачають розподіл цін на літній та зимовий періоди. Наприклад,  поховання урни з прахом улітку коштуватиме 278,20 грн, а взимку – 667,30 грн.

Раніше “Лица” писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: