У Дніпрі збірна України з футболу одержала мінімальну перемогу

04 червень 2021 о 11:00 - 11172

Avataradmin

3 червня в Дніпрі національна збірна України з футболу в товариському поєдинку виграла у збірної Північної Ірландії з рахунком 1:0.

Про це повідомляють “Лица” з посиланням на прес-службу Українську асоціацію футболу.

Єдиний гол на самом початку першого тайму, на десятій хвилині, забив форвард збірної та угорського Ференцвароша Олександр Зубков.

Для підлеглих Андрія Шевченка це перша перемога з жовтня 2020 року. Тоді українська збірна виграла у національної команди Іспанії (1: 0) в рамках Ліги націй. У нинішньому році збірна України чотири рази зіграла внічию і двічі програла. Також нашій команді було зараховано технічну поразку від Швейцарії.

Цікавим фактом є те, що це третій матч у Дніпрі, і всі три матчі, що відбулися на Дніпро-арені, закінчилися мінімальною перемогою української збірної.

У наступному поєдинку збірна України зіграє проти Кіпру у Харкові 7 червня.