БК “Дніпро” у півфіналі здолав “Прометей” з Кам’янського

30 травня 2021 о 14:00 - 1533

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко

Вчора, 29 травня БК “Дніпро” переміг вдома “Прометей” в стартовому поєдинку півфінальної серії плей-офф Суперліги

Про це повідомляє прес-служба ФБУ.

Дніпряни на правах господарів зі стартових атак намагалися диктувати супернику свої умови. Після перерви у господарів завівся Санон, який згодом вийшов в лідери результативності команди, обійшовши Террела. Загалом дніпряни поліпшили попадання через триочкову лінію. Вже на початку заключної чверті дніпряни на 12 очок випереджали гостей – найбільша різниця з самого початку. У гостей на знайшлося аргументів, щоб відігратися на останніх хвилинах. Тому “Дніпро” завоював стартову перемогу в півфінальній серії плей-офф – 72:63.

Найрезультативнішим у переможців стали Санон (19 очок) і Террел (15). У суперників 14 очками відповів Сидоров, 12-ю Майерс.

Другий матч серії команди зіграють в Дніпрі сьогодні, 30 травня.