У Дніпрі завідувач цвинтаря вимагав та одержував хабарі

06 липня 2021 о 13:30 - 5869

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Дніпрі завідувач цвинтаря вимагав та одержував хабарі

У Дніпрі заступника начальника однієї з дільниць КП «Міська ритуальна служба» Дніпровської міськради підозрюють у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди.

Про це повідомили у прес-службі Дніпропетровської обласної прокуратури.

Так, співробітники КП «Міська ритуальна служба» Дніпровської міської ради, усвідомлюючи емоційний стан громадян, котрі до них звертаються, та обмеження у часі, організували злочинну схему з вимагання та отримання неправомірної вигоди за поховання.

У травні 2021 року до заступника начальника однієї з виробничих дільниць вказаного комунального підприємства звернувся громадянин з приводу поховання близької людини на одному з кладовищ міста.

Виконуючи відведену роль, завідувач кладовища повідомив, що за надання місця для поховання та викопування могили останній повинен передати йому неправомірну вигоду у розмірі 6000 гривень. Під час одержання вказаних коштів зловмисника було викрито правоохоронними органами та затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі йому повідомлено про підозру у скоєнні вказаного кримінального правопорушення. Обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Вирішується питання про притягнення до кримінальної відповідальності інших причетних у скоєнні злочину осіб.

Досудове розслідування  триває.

Як “Лица” писали раніше у рубриці “Треш”:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: