У Дніпрі затримали головного лікаря реабілітаційного центру

22 грудня 2020 о 18:15 - 1095

AvatarVirsavia Gonchar


У Дніпрі затримали головного лікаря реабілітаційного центру

У Дніпрі засудили й затримали директорку обласного реабілітаційного центру Інессу Шевченко. Раніше її звинуватили в побитті масажиста, який працював в її лікарні.

Про це повідомила її дочка, Олена Шевченко у Facebook.

Дочка затриманої пише, що спочатку слідчий не давав її мамі увійти в зал суду, тому на вході влаштували скандал. Все ж жінка зайшла в зал разом з адвокатами, але дочку на засідання так і не пустили. Дівчина навіть не змогла поговорити з мамою. Суд вирішив тимчасово взяти Інессу під варту до наступного засідання у справі. Після засідання її відвезли до слідчого управління.

Раніше ми повідомляли, що жінку звинуватили в розбої і нанесенні тяжких тілесних ушкоджень. В кінці листопада до неї навідалися слідчі з обшуками, які заявили, що вона “замовила” побиття масажиста, якій працював в її лікарні.

У лікарні та за місцем мешкання жінки провели обшуки. Через це вона знепритомніла й була доправлена до лікарні. Правоохоронці спочатку намагалися завадити госпіталізації жінки, намагаючись на ношах занести її до зали суду, де їй мали обрати запобіжний захід.

Згодом їй знову стало погано і з’явилися проблеми з серцем. Родичі головного лікаря переживають, що в СІЗО її стан може погіршитися і привести до непоправних наслідків.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: