У Дніпрі замість великих автобусів повернули «Богдани»: в чому причина

05 жовтня 2021 о 19:00 - 4512

Регіна ОрловаРегіна Орлова


У Дніпрі замість великих автобусів повернули «Богдани»: в чому причина

У Дніпрі на маршруті №35 замість великих Euro-5 з’явилися автобуси «Богдан». Причина – різкий стрибок вартості метану на заправках.

Як повідомляє Інформатор,  з першого жовтня вартість метану складе 37,65 гривень за кубічний метр.

У стратегічних підприємств вартість на метан менше – 7,42 гривень. Але «Дніпробас» не рахується стратегічним, через що змушений платити повну ціну.

«Зменшення кількості автобусів на маршруті, в першу чергу, пов’язано з різким стрибком вартості метану на заправках. Так, в період з червня по жовтень ціна на метан зросла з 18 до 36 грн / куб. На поточний момент використання автобусів на метані економічно неможливо навіть при тарифі в 13 гривень, не кажучи про 10. Відповідно, автопідприємства змушені замінити такі автобуси на дизельні, що вимагає певного часу і значних капіталовкладень. Як тимчасовий захід, на деяких маршрутах автобуси великої місткості частково замінили на автобуси середньої місткості. Це сталося і за маршрутом №35 на час очікування автопідприємством приходу дизельних автобусів великої місткості. Незважаючи на розуміння об’єктивної сторони проблеми, претензію про невиконання планового завдання по маршруту №35 ми вже направили. Відповідно до договору, підприємство має 10 днів для відновлення необхідної кількості і класності автобусів на маршруті. Якщо планове завдання не буде виконано, через 10 днів піде друга претензія, яка ініціює процедуру розірвання договору », – прокоментував цю ситуацію фахівець сектора контролю і моніторингу департаменту транспорту і транспортної інфраструктури ДГС Іван Васючков.

Раніше “Лица” інформували:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: