Уряд та представники місцевих влад підписали меморандум про непідвищення тарифів на тепло

30 вересня 2021 о 19:00 - 11080

EditorEditor


Уряд та представники місцевих влад підписали меморандум про непідвищення тарифів на тепло

30 вересня у столиці під час засідання Конгресу при Президентові України очільники українських міст підписали меморандум, згідно з яким у прийдешньому опалювальному сезоні тарифи для населення не підвищать.

На сайті Офісу Президента зазначають, що меморандум укладено між Кабміном в особі міністра розвитку громад і територій України Олексія Чернишова та першого заступника міністра енергетики України Юрія Вітренка, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, НАК «Нафтогаз України» і мерами українських міст. Це рішення підтримали всі міські голови.

Документ був підписаний у присутності Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаль, заступника керівника Офісу Президента Кирила Тимошенко.

Від міських голів його підписали мер Житомира Сергій Сухомлин, міський голова Києва Віталій Кличко, мер Одеси Геннадій Труханов, мер Бучі Анатолій Федорук. За допомогою відеозв’язку на заході були присутні мер Дніпра Борис Філатов, міський голова Львова Андрій Садовий та мер Маріуполя Вадим Бойченко.

Як зазначають на сайті міської ради Дніпра, це спільне рішення  можновладців отримало схвальний відгук Філатова.

«Місцеве самоврядування нарешті побачило надійного партнера в центральній владі. А та, своєю чергою, нарешті зрозуміла значення і вагу місцевого самоврядування. Я хотів би сказати особливі слова подяки Президенту України Володимиру Зеленському за те, що справедливо і об’єктивно слухав обидві сторони, модерував дискусію, аргументував, переконував і навіть заспокоював присутніх, коли кипіли пристрасті», – зазначив мер Дніпра.

Президент України Володимир Зеленський під час засідання також наголосив, що нині немає змагань між центральною та місцевою владами.

«Головне, що до опалювального сезону – до цього фінішу – ми приходимо разом. І важливо, що від цього наші громадяни тільки переможуть», – сказав глава держави.

Раніше “Лица” писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: