У Дніпрі встановлять табло з розкладом руху автобусів

27 лютого 2021 о 13:00 - 28763

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Дніпрі встановлять табло з розкладом руху автобусів

У Дніпрі в березні планують встановити інформаційні табло, на яких буде відображатися розклад руху маршруток, – повідомляється у пресслужбі Дніпровського міської ради.

В даний час по місту встановлено 152 інформаційних табло, але там відображається тільки графік роботи електротранспорту. Однак незабаром встановлять нове обладнання.

Ми плануємо встановити 15 нових табло, на яких буде відображатися рух електротранспорту і тепер додатково – автобусів. Три з них будуть розташовані на зупинках вперше, а 12 – на заміну старим. Нові табло більше, будуть відображати не 4 маршруту, а вісім, показувати початок і кінець маршруту та його напрямок“, – розповів фахівець сектора контролю і моніторингу департаменту транспорту і транспортної інфраструктури ДГС Іван Васючков.

Слід зазначити, що вже третій рік в місті працює електронна диспетчерська. Моніторинг руху громадського транспорту здійснюється цілодобово шістьма диспетчерами. Вони відстежують роботу 35 маршрутів трамваїв і тролейбусів, а також 99 автобусних маршрутів.

Нагадаємо, в Офісі Президента анонсували реконструкцію криворізького аеропорту.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: