Флешмоб у Дніпрі: вихованці десяти музичних шкіл заспівали Щедрика посеред ТРЦ

14 січня 2022 о 17:00 - 11699

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Флешмоб у Дніпрі: вихованці десяти музичних шкіл заспівали Щедрика посеред ТРЦ

У Дніпрі вихованці 10-ти музичних шкіл влаштували масштабний флешмоб – заспівали Щедрика посеред одного з ТРЦ у середмісті. У виступі взяли участь 147 дітей. Номер підготували у рекордно короткий термін – півтора дні.

Про це повідомляє Дніпровська міськрада.

«Всі учасники – діти доволі досвідчені, вони брали участь у «Битві хорів», тож організаційно з ними було доволі легко працювати. До відкриття ТРЦ ми технічно з режисерами відрепетирували номер, тобто хто і як та звідки буде виходити», – розповів організатор  культурно-дозвіллєвої діяльності КЗК “АРТТЕРИТОРІЯ” ДМР Олександр Невідомий.

За задумом організаторів частина учасників флешмобу виступає в українських народних костюмах, а інша – в повсякденних, і в ході виконання Щедрика долучається до співу.

Такий підхід сподобався учасниці флешмобу, вихованці МКЗК «Дніпровська дитяча музична школа №19» Марії Присяжній:

«Це дозволило людям, які не вчилися музиці, відчути себе причетними до цього дійства. Тому що ми, звичайні люди, і є частиною цієї культури. Це дуже круто».

Флешмоб тривав 3 хвилини, аби подивитись виступ чимало дніпрян за півгодини до дійства займали місця.

Подібні заходи допомагають об’єднувати людей та просувати українську культуру, впевнена вихованка МКЗК «Дніпровська дитяча музична школа №16» Тетяна Тогобецька:

«Коли співаєш пісню, котру знає увесь світ, дійсно пишаєшся, що живеш в Україні. Задум мені дуже сподобався, круто, що він об’єднав велику кількість людей».

Вихованці МКЗК «Дніпровська дитяча музична школа №18» про участь у флешмобі дізнались за кілька днів до виступу, це стало приємною несподіванкою, розповіла директорка закладу Галина Линник:

«Це чудовий, цікавий флешмоб, наш колектив вперше бере участь у подібному заході, ми раді, що нас запросили».

Довідка:

«Щедрик»  — українська щедрівка, або новорічна пісня, англійською відома як «Маленька ластівка». Її створив композитор і педагог Микола Леонтович у 1916 році, і розповідає про ластівку , яка залетіла в домівку, щоб оспівати багатство, яке прийде наступної весни. «Щедрик»  співають в ніч на 13 січня, напередодні Нового року за юліанським календарем (31 грудня за старим стилем ), тобто на Щедрий Вечір.

Також “Лица” писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: