У Дніпрі відзначили День Гідності та Свободи

22 листопада 2021 о 08:00 - 19881

EditorEditor


У Дніпрі відзначили День Гідності та Свободи

На Дніпропетровщині 21 листопада відзначили День Гідності та Свободи. Мешканці зібралися на Алеї пам’яті біля облдержадміністрації. Згадати події двох українських революцій прийшли представники влади, правоохоронних органів, духовенства та громадськості.

Як це було – повідомляє прес-служба ДніпроОДА

День Гідності та Свободи відзначають в Україні 21 листопада. Саме у листопаді розпочалися Помаранчева Революція 2004-го та Революція Гідності 2013-го.

«Сьогодні визначна дата. Дуже важливо пам’ятати події, що сталися у Києві на Майдані. Аби наші нащадки розуміли, завдяки чому ми живимо у вільній незалежній країні. Адже саме тоді відбулося становлення української нації. Люди згуртувалися заради позитивних змін у державі, заради розвитку та самостійності», – сказав заступник голови Дніпропетровської ОДА Іван Начовний

На Алеї пам’яті біля ДніпроОДА зібралися представники обласної та міської влади, військові, духовенство, громадськість та просто небайдужі містяни.

«Вісім років тому молодь вийшла на Майдан Незалежності. З гаслом «Україна – це Європа». Український народ обрав, у якому напрямку рухатися та які цінності сповідувати. Такі дати важливо пам’ятати, – зазначив голова громадської ради при Дніпропетровській облдержадміністрації Віктор Кучинський.

Згадували тих, хто відстоював європейські цінності та ідеали демократії.

Замайоріли жовто-сині стяги.

«У цю дату вшановуємо усіх, хто віддав життя за свободу нашої країни. За гідність та краще майбутнє. Учасників кривавих подій на Майдані у 2013-му. А також захисників, які загинули на Сході України», – сказала підполковник Ірина Баранова.

Хвилина мовчання та жалобна панахида. У пам’ять про загиблих поклали квіти до стел.

Слава Україні! Героям Слава!

Також “Лица” повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: