Ветерани АТО Дніпропетровщини розпочали заняття на безкоштовних ІТ-курсах

10 листопада 2021 о 09:00 - 13482

EditorEditor


Ветерани АТО Дніпропетровщини розпочали заняття на безкоштовних ІТ-курсах

АТОвці області розпочали заняття на безкоштовних ІТ-курсах. Півроку вони навчатимуться тестувати комп’ютерні програми. Нову професію опановують 16 бійців.

Про це повідомили у Дніпропетровській ОДА.

«Організували ІТ-курси для АТОвців, аби допомогти їм отримати нову кваліфікацію. Нині тестувальник програмного забезпечення – доволі затребувана професія на ринку праці. Тому обрали саме цей напрямок», – розповів спеціаліст управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Олег Даніч.

Професію тестувальника програм бійці опановуватимуть у Комп’ютерній Академії «ШАГ» у Дніпрі. Заняття – по три години два рази на тиждень.

«Весь курс складається з 3-х блоків. Почнемо з основ системного адміністрування. Потім перейдемо до програмування. Після – до тестування. Акцент робитимемо на практичних навичках», – розповів викладач Станіслав Кузнецов.

На курсах хлопців навчать самостійно встановлювати сервери. Проводити ручне та автоматичне тестування. Шукати помилки та недоліки у нових базах даних і мовах програмування.

«Я військовий зв’язківець, тож ІТ-сфера мені близька. Вирішив спробувати себе у програмному тестуванні. Навчитися новому. Тим більше що курси недалеко від місця служби, і час зручний», – поділився військовий Сергій Гізатулін.

Такі курси – чудова нагода для хлопців змінити профіль діяльності, а для декого і пройти реабілітацію, підкреслив ветеран із Дніпра Віталій Пепко.

«Раніше працював в ІТ-компанії. Зараз розробляю власні застосунки для андроїдів. Вирішив підтягнути кваліфікацію. Аби навчитися самому тестувати власний продукт», – сказав Віталій Пепко.

Після закінчення курсів слухачі отримають сертифікати. Зможуть працювати тестувальниками у компаніях-розробниках програмного забезпечення.

Раніше “Лица” інформували:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: