У Дніпрі відкриють виставку зниклим безвісти у зоні АТО

27 серпня 2021 о 17:00 - 36307

Євген ОхайнийЄвген Охайний


У Дніпрі відкриють виставку зниклим безвісти у зоні АТО

30 серпня у Дніпровському національному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т. Шевченка відкриють виставку під назвою «Стіна надії: матері забутих синів», присвячену зниклим безвісти у зоні АТО та їхнім рідним.

Про це повідомляють у Дніпропетровській ОДА.

«30 серпня в Україні вперше відзначатимуть Всесвітній день зниклих безвісти. З цієї нагоди у Дніпрі відкриють зворушливу виставку «Стіна надії». Експонати «розкажуть» історії 140 українців, які зникли у зоні АТО», – сказала начальниця управління культури, туризму, національностей та релігій Дніпропетровській ОДА Наталія Першина.

Виставку «Стіна надії» створила громадська організація «Надія» за підтримки Міжнародного Комітету Червоного Хреста та Посольства Швейцарії. В експозиції – фото та особисті речі.

«Виставка – про зниклих хлопців та їхніх матерів. У центрі експозиції – скульптура Івана Кавалерідзе «Бунт». Вона дуже точно передає стан душі жінок, які  вже 7 років продовжують шукати дітей і  добиватися правди», – розповіла керівниця проєктів громадської організації «Надія» Вікторія Солодухіна.

Відкриття виставки відбудеться 30 серпня о 14:00 у Дніпровському національному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т. Шевченка. Вхід вільний.

Після відкриття на сцені театру покажуть прем’єру вистави «З вірою і надією в серці».

Побачити експозицію можна буде протягом трьох днів. Далі виставка вирушить іншими містами країни.

На Дніпропетровщині мешкають 38 родин зниклих безвісти у зоні АТО військових. Та дві родини – цивільних.

Раніше «Лица» також писали про те, що де й коли в Дніпрі відбудеться фестиваль Dnipro Open Sky.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: