У Дніпрі відкриють Центр для жінок, які постраждали від домашнього насильства

17 лютого 2021 о 16:00 - 1410

Євген ОхайнийЄвген Охайний


У Дніпрі відкриють Центр для жінок, які постраждали від домашнього насильства

У Дніпрі готуються до відкриття другого Центру підтримки дітей та сімей «Мамине щастя», створеного для жінок, які постраждали від домашнього насильства.

Про це повідомили у Дніпропетровській міській раді.

У Центрі одночасно зможуть перебувати до 10 осіб. Про відкриття такого центру було прийняте рішення міською радою Дніпра ще торік, планується відкриття вже у квітні цього року.

«До центру «Мамине щастя» потрапляють жінки з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах. У новому відділені зможуть отримати допомогу самі жінки. З бюджету міста виділено майже пів мільйона гривень на реконструкцію приміщення. Також нам допоміг Фонд ООН: близько 250 тис. грн ми витратили на обладнання», – зазначив заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Едуард Підлубний.

Начальниця управління-служби у справах дітей департаменту соціальної політики ДМР Ганна Довготько зазначила, що до поліції звернулось майже 14 тис. жінок з приводу домашнього насильства, які потребували допомоги. Для того, щоб потрапити у центр жінкам потрібно зателефонувати за номером 785-73-60, але вони повинні мати реєстрацію у Дніпрі.

У відділені знаходиться дві кімнати з усім необхідним: санвузол, пральна машинка, кухня з необхідною технікою, а також їдальня.

Для безпеки адреса такого центру засекречена, цілодобово працюватиме адміністратор, який матиме тривожну кнопку для виклику охорони.

«Жінки, які постраждали від домашнього насильства, зможуть перебувати у відділенні від 3 до 6 місяців. У цей час з ними працюватимуть психологи. Також їм допомагатимуть з оформленням документів, якщо якісь були втрачені», – додала завідувачка другого відділення допомоги Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Мамине щастя» ДМР Марія Дядічко.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: