У Дніпрі відкрили виставку подорожей “Вражаріум”

01 жовтня 2021 о 12:00 - 3757

AvatarVirsavia Gonchar


У Дніпрі відкрили виставку подорожей “Вражаріум”

У Дніпрі 30 вересня на площі Героїв Майдану відкрилась інтерактивна виставка #Вражаріум від Smile.

Як повідомили у Дніпровській міській раді, мета виставки – допомогти мешканцям отримати більше вражень у пандемію, коли подорожувати складно. Зараз там експозиція у двох морських контейнерах, яка складається з понад 40 інтерактивів і 6 VR-станцій, завдяки яким українці зможуть подорожувати світом не виїжджаючи зі свого міста.

Над концепцією та втіленням виставки в життя працювала агенція «Gres Todorchuk».

Керівниця проєкту Юлія Соловей зазначила, що сама назва «Вражаріум» вимагає створення живих вражень. Вони хотіли, щоб глядачі не просто подивилися на Париж, а побували в гостях у Ірени Карпи в 13-му окрузі, не просто почитали про Антарктиду, а почули привітання до українців від полярників станції «Академік Вернадський». Також шукали людей, що зафільмують поїздку в нью-йоркському таксі та прогулянку на човні в Бангкоку, знімали на камеру вуличних танцівників у фавелах Ріо та оживили химер Нотр-Дам де Парі і створили на вході сувенірну крамничку, де відвідувачі виставки можуть обмінятися магнітами з різних куточків світу.

Завдяки окулярам віртуальної реальності можна піднятися на Еверест разом з альпіністом Джоном Гріффітом, опинитися на шоу Cirque du Soleil та вирушити на африканське сафарі, щоб зустрітися з левами й слонами.

Також у віртуальній реальності гості виставки можуть здійснити політ над Станіславськими кручами, Рожевим озером чи біля вітряків над Олешківською пустелею. А ще – пролетіти над мостами Києва, який зачаровує з висоти пташиного польоту.

Послухати, як реве найгучніший на світі стадіон, співають вуличні музики та стукає двигун тук-тука. У 12-метровому морському контейнері відвідувачів чекають понад 30 інтерактивів, присвячених чотирьом містам, — Парижу, Нью-Йорку, Ріо-де-Жанейро та Бангкоку.

Другий контейнер відтворює вулицю марокканського міста Шефшауена, яке називають блакитним через колір будинків. Віддалений шум східного базару, деталі місцевого побуту й аромат спецій створюють враження присутності.

Природні дива представить об’ємна 8-метрова інтерактивна ілюстрація від клубу Pictoric. Усередині приховані біноклі з краєвидами Великого каньйону США і солончаків Болівії, привітання з антарктичної станції «Академік Вернадський», північне сяйво, кольором якого ви можете керувати, а також рафлезія – найбільша квітка у світі.

Виставка працюватиме у Дніпрі до 17 жовтня. Режим роботи: у будні – з 16:00 до 21:00, у вихідні – з 10:00 до 21:00. Вхід вільний за попередньою реєстрацією у чат-боті.

Деталі та новини виставки на офіційній сторінці #Вражаріум від Smile.

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: