У Дніпрі відкрили службу допомоги дітям з вадами розвитку

02 червень 2021 о 11:00 - 2047

AvatarVirsavia Gonchar


У Дніпрі відкрили службу допомоги дітям з вадами розвитку

У Дніпрі відкрилася “Служба раннього втручання”, де будуть безкоштовно допомагати сім’ям з дітьми до 4-х років, які мають дефекти розвитку.

Як повідомили в прес-службі Дніпровської міської ради, метою служби є розвиток та поліпшення умов життя дітей в сім’ї.

Нове відділення “Служби раннього втручання” знаходиться в центрі соціальної підтримки дітей «Довіра» (вул. Тополина, 33).

Директорка центру Тетяна Науменко розповіла, що таким дітям створять всі умови для того, аби вони могли повноцінно жити і не отримували ступінь інвалідності. Все це забезпечать навчені спеціалісти: дитячий невролог, вчитель, логопед, дефектолог та фізичний реабілітолог, які будуть давати поради батькам та проводити розвиваючі заняття.

До того ж, 1 червня у “Довірі”  відсвяткували Міжнародний день дітей. Для 60-ти хлопців та дівчат організували концерт та різні ігри.

Довідка:

  1. Центр соціальної підтримки дітей “Довіра” – комунальний та соціальний заклад для дітей, які потрапили в складні умови життя. Тут їм надаються всі необхідні види психологічної та медичної допомоги.
  2. Міжнародний день захисту дітей відзначається 1 червня. Вперше святкувався в 1950 році. Україна відзначає це свято з 1998 року.

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: