7 вересня у Дніпрі відкрилася Міжнародна благодійна виставка “333”. Артдует “Вони разом” представив 33 світлини українців в образах ляльок-мотанок.
Фото для виставки знімали в Бучі та Ірпені.
“Тут є і жінки, які чекають, які борються, які на фронті. В основному тут жіночі образи, тому що Україна жіночого роду”, – розказала учасниця “Вони разом” Ірина.
Назва виставки, каже авторка, символізує єдність українського народу, який разом йде до перемоги. 333 – так вигукують артилеристи для одночасного пострілу, розповила Ірина.
“Я бачу дуже багато картин, в яких відображаєшся сам. Наприклад, коли жінка вагітна була, мені це дуже знайомо, тому що в мене дитині п’ять місяців”, – каже відвідувачка Наталія.
Світлини на виставці можуть купити всі охочі, кожна робота коштує від 1500 доларів.
“Гроші йдуть в фонд “Культурного десанту”, і ми передаємо кошти руху “Жовта стрічка”, це рух ненасильного спротиву на окупованих територіях”, – зазначає Ірина.
Голова організації “Культурний десант” Коля Сєрга каже: спільна робота з артдуетом почалась, коли він придбав дві їхні роботи. Після того, додає, вони працюють постійно.
Виставка вже була представлена в країнах Європи. В Україні світлини побачили жителі Києва та Житомира. У Дніпрі виставка працюватиме до 13 вересня. Далі планують їхати у Львів, знову в країни Європи та США.
Раніше ми повідомляли:
П’ятикласники Дніпропетровщини отримають понад 600 підручників з польської мови
200 днів протистояння: мешканців Дніпропетровщини запрошують приєднатися до опитування