У Дніпрі відбулись всеукраїнські змагання з судномодельного спорту

27 вересня 2021 о 08:00 - 12510

EditorEditor


У Дніпрі відбулись всеукраїнські змагання з судномодельного спорту

Катери та навіть підводники підкорювали водні простори кар’єра, що біля Новокодацького парку. В суботу та неділю там проходив міжнародний турнір та Всеукраїнські змагання з судномодельного спорту – «Екомайстер-2021».

Про це інформує пресслужба міської ради Дніпра.

Учасники запускали зроблені власноруч швидкісні радіокеровані моделі човнів.

«Це ювілейні змагання, на цьому кар’єрі 20 років тому провели перший всеукраїнський чемпіонат. Приєдналися охочі з Києва, Луцька, Харкова тощо. Приїхало зо пів сотні людей», – розповів заслужений майстер спорту України з судномодельного спорту, керівник судномодельного гуртка КПНЗ «Міська станція юних техніків»  Євген Громов.

Більше ніж три роки тяжіє до цього виду спорту дніпрянин Андрій Хотюн. За його словами, така модель може розвинути швидкість до 40 кілометрів на годину.

Зареєструвалося на чемпіонат біля пів сотні людей: найстаршому – 70 років, а наймолодшому – 10.

Також спустити на воду модель човна зможуть й просто перехожі, адже на турнірі викладачі проводитимуть майстер-клас.

«Наші дніпровські судномоделювальники показують найвищі результати на різноманітних змаганнях. Також «Міська станція юних техніків» налічує три окремі будівлі, де навчаються понад 600 дітей», – підсумувала директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради Дар’я Біла.

Раніше “Лица” інформували:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: