У Дніпрі відбувся традиційний Фестиваль спорту

18 вересня 2021 о 14:26 - 7970

EditorEditor


У Дніпрі відбувся традиційний Фестиваль спорту

Це видовищне свято у Дніпрі провели вже вчетверте. На Фестивальному причалі працювали 14 локацій, де майстерність та вміння демонстрували представники спортивних федерацій, громадських організацій та дитячо-юнацьких шкіл міста.

Про це інформує пресслужба міської ради.

На святі були представлені скелелазіння, вело- та роликовий спорт, черлідинг, академічна гребля, лазертаг, вітрильний спорт, сучасне п’ятиборство (лазерна стрільба), спортивний масаж, кінний спорт тощо. Були показові виступи, а гості свята могли долучитися і випробувати власні сили.

«Традиційно цікавинкою такого заходу є те, що містяни мають можливість поспілкуватися з представниками федерацій, спортивних шкіл міста, дізнатися про той чи інший вид спорту, розклад занять, місце проведення. Тобто це гарна популяризація наших спортивних закладів. Практика минулих років показала, що після такого відкритого, масштабного фестивалю спостерігається наплив дітей, які хочуть у той чи інший спорт», – сказав начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Осипов.

За словами спортсменки, інструкторки кінноспортивної школи Аліни Нарузової, батьки з дітьми підходять і цікавляться цим видом спорту: «Це свідчить, що таке свято спорту безслідно не проходить. Тобто завдяки й такій відкритій презентації до нас потрапляють нові вихованці. А загалом кінний спорт прищеплює любов і повагу до цих тварин, формує взаємодію, партнерство, а також позитивно впливає на судинну та нервову системи людини, прокачує дихання, сприяє гарному кровообігу».

Раніше “Лица” повідомляли:

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: