У Дніпрі відбулася презентація документального серіалу «Загадки Олександра Поля» (фото)

19 вересня 2020 о 09:00 - 2193

verasta3verasta3


У Дніпрі відбулася презентація документального серіалу «Загадки Олександра Поля» (фото)

В прес-центрі ІА «Міст-Дніпро» 17 вересня відбулася прес-конференція на тему: «Презентація документального серіалу  «Загадки Олександра Поля».

У прес-конференції взяли участь: режисер Катерина Стрельченко;  історик, біограф А. Н. Поля Ігор Кочергін; директор театру Драми і комедії Сергій Мазаний;  продюсер фільму Олександра Клімова.

Верхньодніпровськ, Кривий Ріг, Дніпро, Кам’янське, Полтава … Ці локації охоплені зйомками серіалу «Загадки Олександра Поля».

Його режисер Катерина Стрельченко розповіла, як виникла ідея зняти серіал, а також про те, чого варто очікувати глядачам.

«Приблизно півтора роки тому мене як режисера дуже зацікавила особистість Олександра Поля і з’явилася мета зняти документальний фільм про цю людину. Я знайшла команду, і ми зробили адаптивну версію – документальний телевізійний серіал з певним форматом, де буде ведуча. Наш сценарист, Антон Базелінській, – з Києва, досвідчений професіонал, який вміє креативити і нестандартно підходити до вирішення завдань.

У кожній серії глядач буде заглиблюватися в історію і спостерігати за становленням Олександра Поля – від дитини до особи, що відбулася.  … зараз ми знаходимося на етапі активних зйомок», – сказала Катерина Стрельченко.

Вона зазначила, що серіал «Загадки Олександра Поля» складається з 7 серій по 15 хвилин. І першу з них варто очікувати на початку жовтня.

«Цікава можливість попрацювати в такому проекті і приємно бути корисним. Як діячі культури ми повинні підтримати таку ініціативу і приєднатися до створення історичної пам’яті. Ми надаємо посильну допомогу і з задоволенням будемо чекати результату», – зазначив директор театру Драми і комедії Сергій Мазаний.

Історик, біограф А. Н. Поля Ігор Кочергін повідомив, що це не перший проект, в якому бере участь і зазначив, що серіал допоможе глядачеві розвіяти міфи про особу і відповісти на питання, на які раніше не було відповідей.

«Ще в 2000 році, коли я почав вивчати фігуру Олександра Поля, вона була маловідомою. Перша моя книга про нього вийшла в 2002 році і розійшлася лише серед зацікавлених осіб. Зараз же їх кількість зросла в рази.

Поль був відомою особою, але не впізнаваною і не популярною. Це стало породжувати велику кількість міфів і питань, на які не було відповідей.Серіал «Загадки Олександра Поля» не перший, в якому я беру участь. Але сьогодні цей проект виник як результат впізнаваності цієї особистості і говорити про Дніпро, не згадуючи Олександра Поля, ми вже не можемо. Я думаю, що цей фільм здатний дати відповіді на існуючі питання», – сказав він.

Продюсер фільму Олександра Климова зазначила, що для Дніпра подібний проект має величезну значимість.

«Розвиток міста залежить від того, наскільки ми віддаємо данину поваги тим людям, які визначили хід його історії. Коли ми всім містом цю історію піднімемо з небуття, якщо зберемо ланцюжок з усіх ланок, то зможемо отримати розвиток ще на 500-1 тис. років вперед. Держава повинна цікавитися такими особистостями, це наша спадщина, яке ми повинні пам’ятати і шанувати.

Тоді у нас буде велике майбутнє. І для нашого міста серіал «Загадки Олександра Поля» – це величезної значущості проект.  Нам необхідно вибудувати таку державність, щоб, коли ми діставали український паспорт, це викликало повагу. Ми на вірному шляху», – повідомила Олександра Клімова.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: