У Дніпрі переселенці збирають бібліотеку україномовної літератури

05 серпня 2022 о 18:00 - 14157

Avataradmin


У Дніпрі переселенці збирають бібліотеку україномовної літератури

У Дніпрі, у вільному просторі Little Mariupol, переселенці збирають нову бібліотеку.

Книжки, які були в Маріуполі, спалили російські окупанти.

Про це розповіла Суспільному волонтерка Катерина Аникєєнко.

“Бібліотека, яка була в Маріуполі, у храмі святителя Петра Могили, називалася – громадська бібліотека імені Василя Стуса. Націоналістична література, щось патріотичне – воно було спалене, знищене. А щось нейтральне, воно трохи вціліло. Але поширюється інформація, що начебто вони знищили все. Вони хочуть там свій “культурний простір” зробити”, – зазначає Катерина.

Наразі в бібліотеці вже близько півтори тисячі книжок. До вересня хочуть, щоб бібліотека розширилася до 5 тисяч, каже Катерина.

Відновити ту не зовсім реально. Можна зробити щось подібне з нуля, як ми й робимо. У нас дуже багато є бійців, які талановиті люди, у нас в армії багато освічених людей. Багато докторів наук, письменників, поетів, творчих, які видають свої збірки. Люди мають це бачити, мають це читати”, – сказала вона.

Книжки в резиденції Little Mariupol можна брати безкоштовно щодня, крім неділі, з 10-ї до 18-ї. туди ж можна приносити україномовні книги.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: