У Дніпрі триває весняний призов: півсотні містян поповнили ряди Збройних сил

26 травня 2021 о 10:45 - 3915

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Дніпрі триває весняний призов: півсотні містян поповнили ряди Збройних сил

У Дніпрі та області триває завершальна фаза весняного призову.

Про це пишуть у прес-службі Дніпровської міської ради.

Сьогодні, 25 травня, зі збірного пункту Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ОТЦК та СП) у навчальні центри відправилися майже пів сотні строковиків. Надалі вони проходитимуть службу у Державній прикордонній службі України.

Серед строковиків – 24-річний студент-архітектор Денис Стягайло. Коли прийшла повістка, він одразу пішов до військкомату. Денис гордий, що потрапить до лав Держприкордонслужби.

До виїзду юнакам провели завершальну медкомісію: скринінг, зробили експрес-тест на COVID-19 і перевірили їх морально-психологічний стан.

«На завершальній фазі на строкову військову службу вже призвано більш як 700 юнаків. Усього планується призвати 1 340 строковиків. Хлопці йдуть у різні роди військ, а також ще до Нацгвардії, Держприкордонної служби України та спеціальної державної служби транспорту. Зазначу, що підтримка підрозділів територіальної оборони надається ще й міською радою Дніпра», – зазначив старший офіцер сектору комплектування ОТЦК та СП, капітан Андрій Шульга.

Весняний призов завершиться 30 червня. На військову службу призиваються громадяни України – чоловіки від 18 до 27 років.

Як “Лица” писали раніше:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: